Provoz přerušen/ Vracení vstupného

||Provoz přerušen/ Vracení vstupného

Provoz přerušen/ Vracení vstupného

POZOR!! KULTURNÍ DŮM UZAVŘEN

 

Vážení návštěvníci,

z důvodu mimořádného nařízení vlády a zpřísnění karanténních opatření je kulturní dům Chodovská tvrz vč. Restaurace Chodovská tvrz až do 8. 6. 2020 či odvolání uzavřen.

U kulturních akcí, které již byly přesunuty na náhradní termín, je zmíněno nové datum konání akce.

V případech, kde se o náhradním termínu stále jedná, je poznámka “nekoná se” a tento termín bude ještě upřesněn.

Akce, které byly zcela zrušeny bez náhrady, mají ve svém názvu poznámku “zrušeno”.

Vracení vstupného za tyto akce bude probíhat na pokladně Chodovské tvrze od 16. 4. 2020 každý všední den od pondělí do pátku v době od 14 do 16.00. 

Namísto vracení vstupného můžete využít novinku ve formě poukazu v hodnotě původní vstupenky, který pak můžete použít na libovolnou akci v rámci programu nejen Chodovské tvrze, ale i KC Zahrada. Navíc platnost takového poukazu je jeden celý rok od data nabytí.

Vstupné bude vraceno do konce kalendářního roku u akcí, jež byly bez náhrady zrušeny, a do data náhradního termínu u akcí, které byly přesunuty.

Při návštěvě objektu dodržujte prosím v případě přítomnosti dalších návštěvníků odstup minimálně dva metry a mějte zakrytá ústa i nos.

(Pakliže se Vám nedaří danou akci na webové stránce dohledat, pravděpodobně je skryta v sekci “Proběhlé akce”, která je přístupná hypertextovým tlačítkem v levém dolním rohu těsně pod výpisem programu všech akcí.)

 

Děkujeme za pochopení a za součinnost.

Váš tým Chodovské tvrze

 

 

2020-04-16T15:07:18+00:00
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.kczahrada.cz