Jazz klub Tvrz: Anna M. Kolingerová Quartet

|, Koncerty|Jazz klub Tvrz: Anna M. Kolingerová Quartet
Načítám Akce
akce již proběhla.

Anna M. Kolingerová zaujme výjimečnou barvou hlasu a širokým interpretačním záběrem. Věnuje se jazzu, soulu i popu. Jejími oblíbenými interprety a skladateli, kteří ji nejvíce ovlivnili, jsou Ella Fitzgerald, Ray Charles, George Gershwin, Sarah Vaughan, Antonio Carlos Jobim, Billie Holiday, Amy Winehouse, Dianne Reeves a další. Anna je absolventkou šestiletého studia Mezinárodní konzervatoře v Praze oboru Jazzový zpěv a jejími učiteli byli např. Ondřej Ruml, Filip Gondolán, Markéta Foukalová, Veronika Vítová.  Vystupuje nejčastěji jako sólová zpěvačka v hudebních projektech jazzového a populárního žánru v Praze, spolupracuje např. s oceňovaným pianistou Tomášem Impellizzerim, vítězem soutěže Pianista roku 2015.

V Jazz klubu Tvrz ji doprovodí zkušení muzikanti Taras Voloshchuk na kontrabas, Igor Nalyvajko na bicí nástroje a Pavel Obermajer na kytaru. (kapacita klubu omezena!)

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.kczahrada.cz