Jedenáctého na „Jedenáctce“ – Múza Ansámbl

||Jedenáctého na „Jedenáctce“ – Múza Ansámbl
Načítám Akce
akce již proběhla.

S označením „Jedenáctky“ se od roku 2015 spojují pravidelné koncerty klasické, autorské nebo šansonové hudby na Chodovské tvrzi, kterých v tomto cyklu proběhlo již téměř 60. Převážně mladí a talentovaní interpreti si koncerty také mluveným slovem prováděli, takže se posluchači kromě poslechu krásné hudby dozvěděli i něco víc než jen informace z programu. Tyto koncerty, konané každého 11. dne v měsíci, byly současnou situací v říjnu 2020 přerušeny, ale doufejme že budou opět pokračovat koncertem 11. června, který se v případě hezkého počasí bude konat na nádvoří Chodovské tvrze.

Tentokrát vystoupí smyčcové kvarteto Múza ansámbl ve složení Ludmila Štětinová a Lenka Malá na housle, Anežka Ferencová na violu a Marie Waldmannová na violoncello. Umělkyně zahrají Haydnův smyčcový kvartet op. 72 č. 2 zvaný Quinten, poté se návštěvníci koncertu mohou těšit na nejslavnější smyčcový kvartet Antonína Dvořáka F Dur „Americký“ a na závěr zazní dvě miniaturky z baletu Dmitrije Šostakoviče Elegie a Polka v úpravě pro smyčcový kvartet.

 

Prosíme o respektování aktuálních nařízení. Diváci musí mít v místě konání akce nasazený respirátor a u vstupu se prokázat buď potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v posledních 90 dnech, nebo negativním testem či certifikátem o absolvovaném očkování.

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.kczahrada.cz