Le Bang Bang

||Le Bang Bang
Načítám Akce
akce již proběhla.

LE BANG BANG (Německo)
Stefanie Boltz – zpěv / Sven Faller – kontrabas

koncert je součástí koncertní série Jazz Meets World

https://www.pjmusic-eshop.cz/koncerty/le-bang-bang/

Le Bang Bang zbavuje písňový materiál všeho nadbytečného balastu. Stefanie Boltz a Sven Faller, vyzbrojeni pouze hlasem a basou, si už 6 let troufají vystupovat na scénách všech velikostí. Výsledkem je napínavé vyvažování, kdy záleží na každé nuanci a vše se může vydat nečekaným směrem. Šokované publikum vidí, jak se dva hudebníci soustředí na vzájemné repliky. Někdy mohou posluchači považovat známý klasický song v podání těch dvou za jednu z Le Bang Bangových nápaditých původních skladeb. Stefanie a Sven se rozhodli nechat obal nového alba Pure” stejně čistý, jak to preferují ve své muzice. Aby zblízka zachytili intimitu svých živých vystoupení, nahrávali Boltz a Faller přímo na scéně hned po skončení potlesku a odchodu posluchačů.

*******************

„S vynalézavostí, zanícením a napjatým očekáváním – velkolepé!“

LICHTUNG

„První liga.“

ELLE

„Jaké to bohatství soundů a barvitosti. Naprostá petarda. Bang!”

BAYERISCHER RUNDFUNK

„Stefanie Boltz a Sven Faller vědí, jak vyvolat napětí a dokážou to udržet celou noc. Nejedná se pouze o jazzové a popové cover verze tohoto vynikajícího dua, jejich aranžmá extrahují ryzí esenci skladeb.”

SÜDDEUTSCHE ZEITUNG

 

videoklip:

https://www.youtube.com/watch?v=DPJjoK6rs1o&ab_channel=GLMMusic

 

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.kczahrada.cz