Melodie pro každého

||Melodie pro každého
Načítám Akce
akce již proběhla.

Jelikož je květen, láska bude tou hlavní nití, která nás bude celým večerem provázet. K tomu jsme pro Vás připravili melodie z filmů více i méně známých: Obušku z pytle ven, Artur a Leontýna, Valentin Dobrotivý, Pyšná princezna, Hotel Modrá hvězda a Starci na chmelu. Jako již tradičně zazní též písničky na přání diváků z měsíců předešlých. Nenechte si ujít poslední předprázdninové setkání, neboť příště se na Vás budeme těšit po letní přestávce od měsíce října.

Účinkují: Erik Bezdíček – zpěv (emeritní sólista opery a operety Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni) a Václav Vedral – klávesy (hudební skladatel a pedagog).

Místo konání: Restaurace Chodovská tvrz. Na tento pořad není možné zakoupit vstupenky v předprodeji. Rezervace na tel. 267 914 831.

 

 

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.kczahrada.cz