Reprezentační ples MČ Prahy 11 – PŘESUNUTO NA 14. 11.

||Reprezentační ples MČ Prahy 11 – PŘESUNUTO NA 14. 11.
Načítám Akce
akce již proběhla.

NÁHRADNÍ TERMÍN AKCE POSUNUT V DŮSLEDKU OPATŘENÍ SOUVISEJÍCÍCH S NAŘÍZENÍM VLÁDY ČR NA  14. 11., DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

 

Rádi bychom Vás informovali, že Reprezentační ples Prahy 11 je zrušen. Probíhají jednání o náhradním konání plesu, ale vzhledem k současné situaci nejsme schopni k realizaci této akce podat žádné závazné informace. Pokud se jej nepodaří zajistit budou se vstupenky vracet v průběhu měsíce dubna přes vstupenkový portál nebo na pokladnách Chodovské tvrze a KC Zahrada.

 

Srdečně Vás zveme na reprezentační ples naší městské části, který se uskuteční v sobotu 14. 3. 2020 od 19.00 hodin v TOP Hotelu Praha.

K tanci i poslechu zahraje legendární Big band Vladislava Brože, pro inspiraci vystoupí členové Tanečního klubu Sparta Praha. Nebude chybět ani půlnoční překvapení a dobročinná tombola ve prospěch jihoměstského Klokánku.

Vstupenky je možné zakoupit na recepci KC Zahrada a Chodovské tvrze nebo online na www.goout.cz. Těšíme se na Vás!

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.kczahrada.cz