JAZZ klub Tvrz: Jaroslav Šindler & Friends – PŘESUNUTO NA 22. 10. OD 20.00

||JAZZ klub Tvrz: Jaroslav Šindler & Friends – PŘESUNUTO NA 22. 10. OD 20.00
Načítám Akce
akce již proběhla.

NÁHRADNÍ TERMÍN AKCE POSUNUT V DŮSLEDKU OPATŘENÍ SOUVISEJÍCÍCH S NAŘÍZENÍM VLÁDY ČR NA  22. 10. OD 20.00, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Kytarista Jaroslav Šindler se pohybuje na profesionální jazzové scéně již více než 35 let. Během své kariéry spolupracoval mimo jiné se Štěpánem Markovičem, Františkem Uhlířem, Janou Koubkovou, Evou Olmerovou, Irenou Budweiserovou, Jiřím Stivínem nebo Martinem Brunnerem. Tentokrát představí svůj vlastní kvartet, se kterým absolvoval letos v lednu úspěšnou premiéru na abonentním koncertu Pražského jara. Repertoár kapely tvoří převážně vlastní skladby členů souboru doplněné o jazzové standardy. Hrají: Jan Štolba – tenor saxofon, Vít Švec – kontrabas, Jan Linhart – bicí, Jaroslav Šindler – kytara.

(Restaurace Chodovská tvrz – kapacita klubu omezena!)

 

Pražské jaro 2020
https://festival.cz/koncert/jaroslav-sindler-pratele/

web:
http://www.ceska-kytara.cz/adresar/soliste/jaroslav-sindler
https://jazz.rozhlas.cz/jaroslav-sindler-svet-bopove-kytary-mi-otevrel-joe-pass-5182470

YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=DKiV6IK516o

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.kczahrada.cz