Marta Kloučková trio

||Marta Kloučková trio
Načítám Akce
akce již proběhla.

Marta Kloučková je multižánrová zpěvačka, textařka a písničkářka působící na české jazzové scéně. Je finalistkou mezinárodní soutěže jazzových vokalistů Voicingers 2017 a semifinalistkou mezinárodní soutěže Riga Jazz Stage 2018. Na jazzové scéně působí především se svým souborem Marta Kloučková Quartet, který tvoří hudebníci z tuzemské jazzové špičky. Mimo to je členkou vokálního sextetu Skety a spolupracuje s tělesy a hudebníky napříč žánry (Concept Art Orchestra, Barbora Poláková, Clarinet Factory a další).

V loňském roce natočila se svým kvartetem, které tvoří pianista Vít Křišťan, kontrabasista Jan Fečo a bubeník Marek Urbánek a hosty Davidem Dorůžkou a souborem Clarinet Factory ve vydavatelství Hevhetia oceňované autorské album Loving Season.

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.kczahrada.cz