MAŽIF VIII: Roland Pichler & Ivo Truhlář

||MAŽIF VIII: Roland Pichler & Ivo Truhlář
Načítám Akce

Vezměme nádobu a naplňme jí písněmi! To je Klezmer. Tak zasněná a melancholická, a přece radostná a rozpustilá je hudba východoevropských židů. Fascinuje svou jednoduchostí a jedinečností. Hudba, která přichází od srdce a jde k srdci.

Tak by se dal definovat styl Klezmer, který zazní na Chodovské tvrzi poslední březnový den v rámci již osmého ročníku mezinárodního hudebního festivalu židovské hudby – Mažif. Vystoupí dva vynikající interpreti: Roland Pichler (klarinet) a Ivo Truhlář (kytara). „Chceme naše publikum unést do světa, který už v podstatě neexistuje. Zpíváme písně o jednoduchém životě, hrajeme melodie, které se nás dotýkají a nás potěší, představujeme naší hudbu tak, jak jí sami vidíme: plnou života, kontrastů a barev.“, říká Ivo Truhlář.

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Navštivte také
www.kczahrada.cz